Decyzje środowiskowe

Pokaż # 
Tytuł Data publikacji w BIP Autor Odsłony
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY ŚWIDNICA o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.: „Realizacja prac z zakresu zagospodarowania poscaleniowego, polegających na budowie i przebudowie dróg dojazdowych do gruntów rolnych 10 listopad 2023 Anna Jurkiewicz 25
DECYZJA Nr 4/2023 o środowiskowych uwarunkowaniach bez oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko 10 listopad 2023 Anna Jurkiewicz 35
OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Świdnica w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Uruchomienie zakładu zbierania odpadów złomu w Burkatowie” 10 październik 2023 Administrator BIP 71
Zawiadomienie o zebraniu materiału dowodowego 22 wrzesień 2023 Administrator BIP 101
OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Świdnica dot. wydania decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.: „Budowa instalacji oczyszczania spalin z dwóch kotłów parowych OR – 16 i PR – 25/30 oraz kotła rezerwowego FF – 931 na terenie zakł 15 wrzesień 2023 Administrator BIP 70
DECYZJA Nr 3/2023 o środowiskowych uwarunkowaniach bez oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko 15 wrzesień 2023 Administrator BIP 95
OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Świdnica w związku z toczącym się postępowaniem administracyjnym w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Uruchomienie zakładu zbierania odpadów złomu w Burkatowie” 31 sierpień 2023 Administrator BIP 94
OBWIESZCZENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego 31 sierpień 2023 Administrator BIP 84
Zawiadomienie o zebraniu matriału dowodowego w postępowaniu o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn. „Budowa Instalacji Oczyszczania Spalin z dwóch kotłów parowych OR – 16 i PR – 25/30 oraz kotła rezerwowego FF 30 sierpień 2023 Administrator BIP 107
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY ŚWIDNICA w związku z toczącym się postępowaniem administracyjnym w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia... 30 sierpień 2023 Administrator BIP 94
Główny Biuletyn Informacji Publicznej