Decyzje środowiskowe

Pokaż # 
Tytuł Data publikacji w BIP Autor Odsłony
DECYZJA Nr 1/2024 o środowiskowych uwarunkowaniach bez oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko - „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słotwina – Osiedla Nad Potokiem” 26 marzec 2024 Administrator BIP 10
ZAWIADOMIENIE O ZEBRANIU MATERIAŁU DOWODOWEGO w sprawie postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.: „Linia technologiczna do przetwarzania katalizatorów samochodowych i pozyskiwania mat. szlachetnych 29 luty 2024 Administrator BIP 24
ZAWIADOMIENIE O ZEBRANIU MATERIAŁU DOWODOWEGO w sprawie postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słotwina – Osiedla Nad Potokiem” 29 luty 2024 Administrator BIP 13
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY ŚWIDNICA o ponownym przystąpieniu do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko 13 luty 2024 Administrator BIP 23
OBWIESZCZENIE o przedłużeniu terminu załatwienia sprawy - wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Słotwina – Osiedle Nad Potokiem” 23 styczeń 2024 Administrator BIP 25
OBWIESZCZENIE zmieniające obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego 23 styczeń 2024 Administrator BIP 28
OBWIESZCZENIE o wszczęciu postępowania administracyjnego 27 grudzień 2023 Administrator BIP 42
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY ŚWIDNICA o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia pn.: „Realizacja prac z zakresu zagospodarowania poscaleniowego, polegających na budowie i przebudowie dróg dojazdowych do gruntów rolnych 10 listopad 2023 Anna Jurkiewicz 60
DECYZJA Nr 4/2023 o środowiskowych uwarunkowaniach bez oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko 10 listopad 2023 Anna Jurkiewicz 74
OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Świdnica w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Uruchomienie zakładu zbierania odpadów złomu w Burkatowie” 10 październik 2023 Administrator BIP 112
Główny Biuletyn Informacji Publicznej